Kotlářka Baseball & Softball

8. hrací týden: EXL, U11 a U7

Výsledkový servis
EXL:
Olympia Blansko - Kotlářka Praha 5:3
Zápas začal se zpožděním 30 minut, kvůli problémům Kotlářky na dálnici. Hned v prvních dvou směnách domácí proti házejícímu Danu Padyšákovi dosáhli 4 doběhů a náskok si udržovali, i proti dobře házejícímu Michalu Královi, až do závěru. Kotlářka v 9 směně při dvou autech sice pořádně zabrala, ale vyrovnat skóre nebo zvítězit, se jí již nepodařilo. V zápase tak slavně doma poprvé vyhrála Olympia, což ihned po zápase oslavila ohňostrojem.

Kotlářka - Třebíč 4:0
Zápas začal za nečekaně chladného počasí i tentokrát opět bez nástupu mužstev a bez národní hymny z důvodu absence komentátora. Nicméně utkání zahájil domácí nadhazovač Jan Novák velmi úspěšně a nepustil Nuclears k žádným doběhům. Naopak tým Kotlářky se ve třetím innningu dostal do jednobodového vedení díky homerunu Ivana Aubrechta. Nadhazovač Kotlářky Jan Novák i nadále bezchybně držel svůj tým v obraně. Domácím se v dalších směnách podařilo své vedení navýšit a zápas skončil po vyrovnaném utkání 4:0 pro Kotlářku Praha.

Kotlářka - Třebíč 11:3
Tým Nuclears vešel do druhého utkání dne velmi agresivně a již v první směně stáhla bod díky homerunu Wesleyho Judishe. Domácí tým ovšem dokázal bleskově odpovědět a v téže směně se třemi body dostal do vedení. V dalším inningu se Kotlářce podařilo vedení ještě navýšit na 6:1 díky skvělým odpalům Daniela Vavruši a Jakuba Sládka. Dále se v průběhu zápasu oboum týmům dařilo stáhnout další doběhy, ovšem na vedení Kotlářky už to nic nezměnilo a domácí tak zvítězili i v druhém zápase nad Nuclears Třebíč 11:3.

ČBP Třebíč - Kotlářka 3:1
Třebíč tímto vítězstvím postoupila do Final Four.
 
U11
ČBP kvalifikace: SK Kotlářka se umístila na 5. místě
SK Kotlářka - Tempo 13:14
SK Kotlářka - Olympia 3:23
SK Kotlářka - Wolfs 23:9
 
U9
ČBP: 6. místo
Kotlářka - Tempo 4:8
Kotlářka - Rytíři 3:9
Kotlářka - Waynes 4:8