Kotlářka Baseball & Softball

9. hrací týden: EXL, U21 U18, U8

Výsledkový servis

EXL:

26.5. Eagles - Kotlářka 4:7

Večernímu zápasu konečně přálo počasí. Na kopci se jako první představil Rick Dijck,ale bohužel se mu vůbec nedařilo. Toho samozřejmě využili hráči Kotlářky a hned v prvním inningu stáhli čtyři body. Situace se pak trochu zlepšila, ale ne na dlouho, protože sérii špatných nadhozů prodloužil v 5. směně Josefus, kterému se rovněž nedařilo, což potrestala Kotlářka dalšími dvěma body na konečných 7. V tu chvíli šel na kopec v 6. směně coach týmu Láďa Chlup, na kterého již nenašli soupeři žádnou zbraň a další čtyři směny odházel bez bodu. Na druhé straně házel výborně Jan Novák, který pálkařům mnoho nedovolil, a tak si Eagles na více bodů museli počkat až na střídajícího Michala KráleMatěj Hejma si vylepšil své HR skóre, ale bohužel ani to nestačilo na obrat zápasu, který končí 7:4 pro Kotlářku.  

27.5. Kotlářka - Eagles 2:7

Zápas začal za krásného slunečného počasí v jednu hodinu. Hned na začátku hry došlo k malému nedorozumění mezi týmem Kotlářky a hlavním rozhodčím, které ovšem bylo po chvilce vyřešeno a mohlo se začít hrát. V první směně se nepodařilo stáhnout bod ani jednomu družstvu, ovšem již v druhé směně se dostal do vedení tým Eagles díky odpalu catchera Davida Sandovala. Kotlářka snížila stav ve čtvrté směně na 2:1, avšak hosté své vedení navýšili v sedmém inningu na 5:1. V téže směně stáhli domácí druhý bod, jenže Eagles přidali v devátém inningu další dva body a takový náskok se už Kotlářce v dohrávce poslední směny stáhnout nepodařilo. Eagles Praha tedy porazili Kotlářku Praha 7:2.

28.5. Kotlářka - Eagles 2:8

Třetí střetnutí pražských týmů Kotlářka a Eagles o tomto víkendu začalo ve svižném tempu. Zpočátku nemohl ani jeden tým najít recept na soupeřův nadhoz, a tak se týmy rychle střídaly na pálce. První úspěch si po dobře založeném útoku připsali s menší pomocí nepřesné obrany domácí a i když hosté vzápětí odpověděli homerunem Michala Zýmy, tak v dohrávce se vedení opět překlopilo ve prospěch týmu z Markéty. Po bezbodové páté směně však Eagles v šesté tvrdě uděřili, rozpálili Jacksona Brebner-Russe sérií razantních a dlouhých odpalů a šesti body rozhodli o svém vítězství. Zbytek utkání už přinesl pouze neúspěšnou snahu domácích s výsledem ještě něco udělat a jeden pojišťující bod hostů, který zpečetil konečné skóre 8:2.

U21: 28.5. Eagles - Kotlářka 16:1 a 7:6

U18: Eagles - Kotlářka 9:6

U8: 27. - 28.5. Stříbrný Firstcup (Kladno) 5. místo

výsledky:

  • Miners Kladno - Kotlářka 14:14
  • Kotlářka - Eagles 11:12
  • Joudrs Praha - Kotlářka 14:8
  • Tempo - Kotlářka 16:1